en

Hea
disain
kasutajakogemus
veebileht
laadimiskiirus
bränd
firmastiil

on Su ärile kasulik

Antenn on disaini- ja digistuudio. Me usume selgesse sõnumisse, sujuvasse kasutuskogemusse ja korralikesse tehnilistesse lahendustesse.

Scroll to next section

Disainime digitaalseid kogemusi

Oleme siin, et luua teile atraktiivne platvorm oma toodete, teenuste või sõnumi tutvustamiseks veebis. Saame aidata ka brändi loomisel ning kujundada teile erinevat graafikat, võime analüüsida ja arendada teie digistrateegiat ja tuua esile uusi võimalusi.

Meist lähemalt

Klientide lood

kliendilogo

Arendame ja hoiame käigus Geenius Meedia värske lähenemisega uudisportaale, sealhulgas eesti parimaid digi- ja autouudiste portaale Digigeenius ja Autogeenius.

kliendilogo

Ehitasime Eesti Inimõiguste Keskuse kodulehe ja täiendame seda pidevalt uue funktsionaalsuse ja parema kasutuskogemusega. Töökindluse tagab meie WordPressi hooldusteenus.

kliendilogo

Oleme pikaajalises koostöös äärmiselt sümpaatse automüügiettevõttega ning arendame järjepidevalt nende veebilehte.

kliendilogo

Favor on Eesti juhtiv metallitööstusettevõte, kellele oleme läbi aegade teinud mitu põnevat projekti. Viimasel ajal hooldame nende põhilehte ja aitame täiendustega.

Scroll to next section

Oleme süsteemsed ja usume protsessi

Meil on hea silm, terav pliiats ning teame, kuidas sünnivad head digilahendused. Astuge pardale ning me juhime teid kohale.

Scroll to next section

Tehtud tööd

Scroll to next section

Tiim

Klient räägib

Koostöö Antenniga on nauding. Nad on olnud suureks abiks meie kahe viimaste aastate suurema projektiga. Muuhulgas on nad nõus soovitama ka õigeid inimesi ja jagama kontakte aladel, kus ise ei tegutse. Ma soovitan neid kõhklemata.
Jane Karpin, Nõukogu esimehe assistent, Favor AS

Teeme koos midagi ägedat!

Kontaktandmed


Sotsiaalmeedia