en

RaulWalter

Aitame digitaalsel identiteedil vallutada maailma

Veebileht: www.raulwalter.com
Töö teostamise aeg:

Digitaalse isikutuvastuse lahendused

RaulWalter on digitaalse identiteediga tegelev ettevõte, mis on kogunud aastaid kogemust Eesti ID-kaardi projektiga töötades ning on partneriks valitsustele ja suurettevõtetele elektroonilise autentimise ja allkirjastamise vallas.

Antenn kujundas valitsusasutustele ja suurkorporatsioonidele suunatud äritegevusega ettevõttele funktsionaalse ja arusaadava kodulehe, mis annab RaulWalteri kompetentsidest hea ülevaate. Esimene versioon läks üles 2015. aasta alguses ning oleme lehte seoses ettevõtte äritegevuse pideva kasvuga ka pidevalt edasi arendanud. Viimane versioon 2015. aasta lõpust korreleerub RaulWalteri arenguga suuremaks ja veel kogenenumaks teenusepakkujaks.

Lisaks veebilehele kujundame RaulWalterile jooksvalt erinevaid brošüüre, esitlusi ja muid disainimaterjale.

Koduleht

rw24_updated

rw-about-us

rw-careers

Plastikkaartide kujundused

Üks selle projekti unikaalsemaid väljakutseid on olnud plastikkaartide kujundamine ettevõtte Enterprise ID toote demonstreerimiseks. Siin mõned näited kujundatud kaartidest:

rw_enterprise_id_naidiskaardid
RW-Twitter-hero

Elektroonilise identiteedi demokeskkond

Ühe meie tehniliselt keerukamana tööna üldse disainisime ja arendasime RaulWalterile keskkonna, mis võimaldab demonstreerida elektroonilise identiteedi erinevaid võimalusi ning tehnilist külge. Iga eestlane teab elektroonilise identiteedi kasutamisest nii mõndagi, sest meil on arenenud ID-kaardi ja Mobiil-ID taristu, ent ülejäänud maailmale on need kontseptsioonid veel üpriski võõrad.

rw-demoportal_start

rw-demoportal

Brošüürid ja esitlused

Oleme ettevõttele tootnud mitu brošüüri ja esitlusmaterjale. Mõned näited siin:

RW-PRS-ENTID

RW-ENTID-EN-20150706-enc

RW-ENTID-EN-20150706-grap