en

Teenused

Mida me täpsemalt pakume?

Teeme kasutajasõbralikke veebilahendusi, kujundame ilusat ja universaalselt kasutatavat brändigraafikat ning tegeleme teemadega, mis neid ümbritsevad. Loome visuaalseid ja tehnilisi süsteeme, mis aitavad meie klientidel luua tähendusrikkaid kliendisuhteid.

Kodulehed ja veebirakendused

Antennil on üle 4 aasta kogemust kodulehtede loomisel ning see on meie igapäevane leib siiamaani. Mõtleme teiega kaasa kodulehe tegemise ideest alates ning pakume välja kõige kasutajasõbralikumad lahendused teie kliente ja eesmärke silmas pidades.

Oleme väga tuttavad WordPressi platvormiga, lihtsamate WooCommerce’i rakendustega ning tunneme ka Voogu. Väljakutsetele oleme avatud.

Kasutajaliidese (UI) disain

Disainime kõike, mis veebis või mujal digirakendustes silmaga nähtaval on. Kasutajaliidese disain tähendab silmailu, meeldivat ja õigete võtetega vajalikesse kohtadesse tähelepanu tõmbamist. Eestmärgiks on esteetiliselt meeldiv ja interaktiivset kogemust pakkuv keskkond kasutajale.

Tunneme ennast kodus kodulehtede, veebirakenduste, kampaanialehtede, maandumislehtede disainimisel.

Kasutajakogemuse (UX) disain

Väga oluline komponent iga kodulehe, äpi, portaali või ükskõik, millise kasutajaliidese juures on loogiline lehestruktuur, info liigendamine, nuppude paigutus – kasutaja ja toote vaheline dialoog suures pildis, hoolimata sellest, mis kujuga need nupud olema saavad või mis värvi kuskil mõni taust jääb. Seda väga tähtsat etappi iga kasutajaliidese loomise juures nimetataksegi kasutajakogemuse (UX) disainiks.

Kasutajakogemuse disainimine on iga Antenni digiprojekti osa, ent pakume seda ka eraldiseisva teenusena.

Firmastiil (CVI)

Firmastiil, brändiraamat või CVI (corporate visual identity) on visuaalse keele juhend, mis ühele firmale, asutusele või brändile oluline tugitala ühtse stiiliga visuaalse kommunikatsiooni tekitamiseks. Brändiraamatus on defineeritud logo, selle erinevad variandid ja kasutamise juhised, kaubamärgi tunnusvärvid. Sageli disainitakse CVI tegemise käigus ka visiitkaardid ja muud olulisemad materjalid, mis peaksid kandma visuaalset identiteeti. Loome firmastiile nii puhtalt lehelt kui ka täiendame või kaasajastame olemasolevate brändide välimust.

Küsi hinnapakkumist!

Wordpressi hooldus

WordPressi korrektne ja järjepidev hooldamine on ainuõige tegevus selle nimel, et teie koduleht püsiks üleval, värske ja turvaline ning klientidele ligipääsetav.

Loe järgmise lingi alt, miks on WordPressi regulaarne hooldamine hädavajalik.

Tutvu teenuse ja hindadega

Trükised

Disainime ka digimaailmast väljapoole. Meie käe all on sündinud väga erinevaid trükiseid alates flaieritest ja infovoldikutest kuni seinakalendrite ning suurte välireklaamideni.

Fotograafia

Me pakume fotoproduktsiooni nii enda toodetavatele veebilehtedele ja reklaammaterjalidele kui ka eraldiseisva teenusena. Meie fotograafid baseeruvad Tartus ja Tallinnas, ent vajadusel tuleme kohale üle Eesti. Pildistame üritusi, korraldame fotosessioone stuudios ning teeme ka teeme väga kvaliteetseid interjööri- ja tootefotosid.

Klient räägib

Aastate jooksul on Antenn teinud mulle mitmeid veebiprojekte. Neil on agiilne ja konkreetne lähenemine, mis on aidanud meil jääda eelarve piiresse ning saada tulemused õigel ajal. Antenniga asjad lihtsalt liiguvad.
Mart Parve