en

Teenused

Kodulehed ja veebirakendused

Antennil on üle 5 aasta kogemust kodulehtede loomisel. Meie tugevaim kompetents on WordPressi sisuhaldusmootoril jooksvad korralikult üles ehitatud sisuhaldusega ja kiireks optimeeritud veebilehed.

Kasutajaliidese (UI) disain

Disainime kõike, mis veebis või mujal digirakendustes silmaga nähtaval on. Kasutajaliidese disain tähendab silmailu, meeldivat ja õigete võtetega vajalikesse kohtadesse tähelepanu tõmbamist. Eestmärgiks on esteetiliselt meeldiv ja interaktiivset kogemust pakkuv keskkond kasutajale.

Tunneme ennast kodus kodulehtede, veebirakenduste, kampaanialehtede, maandumislehtede disainimisel.

Kasutajakogemuse (UX) disain

Väga oluline komponent iga kasutajaliidese juures on loogiline ülesehitus, info liigendamine ja interaktsioonide voo disainimine nii, et kasutaja saab kõik vajalikud toimingud võimalikult mugavalt tehtud ja talle jääb suhtlusest kasutajaliidesega positiivne ja kindel tunne. Kasutajakogemuse disainimine on iga Antenni digiprojekti osa, ent pakume seda ka eraldiseisva teenusena.

Firmastiil (CVI)

Hästi teostatud ja meeldejääv visuaalne stiil võib teid oma eesmärgi elluviimisel kõvasti kaasa aidata. Me loome visuaalseid identiteete igas suuruses ettevõtetele ja organisatsioonidele.

Wordpressi hooldus

WordPressi korrektne ja järjepidev hooldamine on vältimatu, et teie koduleht püsiks üleval, värske ja turvaline ning klientidele ligipääsetav.

Loe järgmise lingi alt, miks on WordPressi regulaarne hooldamine hädavajalik.

Tutvu teenuse ja hindadega

Trükised

Disainime ka digimaailmast väljapoole. Meie käe all on sündinud väga erinevaid trükiseid alates flaieritest ja infovoldikutest kuni seinakalendrite ning suurte välireklaamideni.

Fotograafia

Me pakume foto- ja videoproduktsiooni nii enda toodetavatele veebilehtedele ja reklaammaterjalidele kui ka eraldiseisva teenusena. Pildistame ja filmime üritusi, korraldame fotosessioone stuudios ning teeme ka teeme väga kvaliteetseid interjööri- ja tootefotosid.

Klient räägib

Aastate jooksul on Antenn teinud mulle mitmeid veebiprojekte. Neil on agiilne ja konkreetne lähenemine, mis on aidanud meil jääda eelarve piiresse ning saada tulemused õigel ajal. Antenniga asjad lihtsalt liiguvad.
Mart Parve

Võta ühendust