en

Teenused

Wordpressi hooldus

WordPressi kodulehtede järjepidev hooldus ja turvanõrkustele reageerimine on vältimatud, et tagada kodulehe maksimaalne käideldavus ja pikk eluiga.

Oma aastatepikkuse kogemuse põhjal WordPressi tehnilise poolega pakume asjatundlikku hooldustuge kõigile soovijatele.

Tutvu WordPressi hooldusteenusega

Kodulehed

Antennil on üle 10 aasta kogemust kodulehtede loomisel. Meie tugevaim kompetents on WordPressil jooksvad, unikaalse disainiga, korralikult üles ehitatud sisuhaldusega ja kiireks optimeeritud veebilehed.

Kasutajakogemuse (UX) disain

Väga oluline komponent iga kasutajaliidese juures on loogiline ülesehitus, info liigendamine ja interaktsioonide voo disainimine nii, et kasutaja saab kõik vajalikud toimingud võimalikult mugavalt tehtud ja talle jääb suhtlusest kasutajaliidesega positiivne ja kindel tunne. Kasutajakogemuse disainimine on iga Antenni digiprojekti osa, ent pakume seda ka eraldiseisva teenusena.

Kasutajaliidese (UI) disain

Disainime kõike, mis veebis või mujal digirakendustes silmaga nähtaval on. Kasutajaliidese disain tähendab silmailu, meeldivat ja õigete võtetega vajalikesse kohtadesse tähelepanu tõmbamist. Eestmärgiks on esteetiliselt meeldiv ja interaktiivset kogemust pakkuv keskkond kasutajale.

Tunneme ennast kodus kodulehtede, veebirakenduste, kampaanialehtede, maandumislehtede disainimisel.

Klient räägib

Aastate jooksul on Antenn teinud mulle mitmeid veebiprojekte. Neil on agiilne ja konkreetne lähenemine, mis on aidanud meil jääda eelarve piiresse ning saada tulemused õigel ajal. Antenniga asjad lihtsalt liiguvad.
Mart Parve

Võta ühendust