en

Client: Geenius Meedia

Autogeenius

Toome 100 000 uut inimest autoteemadel lugema

Veebileht:auto.geenius.ee
Avaldatud:

Revolutsioon Eesti automeedias

Autogeenius teeb auto- ja liiklusteemadega sama, mida Geenius.ee tegi digiteemadega: eesmärk on tuua 100 000 inimest lugema auto- ja liiklusteemadel ning Autogeeniuse kõige kuulsam kaasautor on… Jeremy Clarkson!

Autogeenius on portaal laiale lugejaskonnale, mitte ainult kitsalt autohuvilistele, nagu enamus teisi Eesti autoväljaandeid. Geenius Meedia tahab selle uue portaaliga mitmekordistada autoteemadel lugejate hulka Eestis ning nad teevad seda läbi uute lähenemisnurkade, põnevate kaasautorite ja inimesi puudutava teemakäsitluste. Autogeenius on ka ainus väljaanne Eestis, mis avaldab igal Eesti keeles nädalal värskeid Jeremy Clarksoni autoarvustusi.

Meie roll

Autogeeniuse näol lõime esialgselt Geenius.ee jaoks loodud modulaarse ja kohandatava koodibaasiga portaalimalli esimese derivaadi. Geeniuse lehtede disain sünnib Geenius Meedias in-house, meile on usaldatud back-end arendus WordPressi peale ja samuti kõik front-end tööd.

Leht ise

Geenius

Eesti parim tehnouudiste sait, uuestisünd WordPressi baasile

Veebileht:geenius.ee
Avaldatud:

Uus mootor tehnikasaidile

Geenius valis Antenni oma veebiarenduspartneriks ning esimese väga suure tööna ehitasime portaali uuesti üles WordPressi baasile. See tähendab, et kuigi lehe välimus jäi suures plaanis samaks, on kogu mootor selle taustal täiesti uus. Ning tegelikult on uus ka kogu front-end kood. Mahuka infoportaali uuendusena moodustas suure osa tööst ka kõigi postituste ning meediafailide migreerimine vanast sisuhaldussüsteemist.

Geeniuses jätkuvad põnevad arengud ning meie aitame neil veebis teoks saada.