en

Client: Geenius Meedia

Autogeenius

Toome 100 000 uut inimest autoteemadel lugema

Veebileht: auto.geenius.ee
Töö teostamise aeg:

Revolutsioon Eesti automeedias

Autogeenius lubas 2017. aastal, et teeb auto- ja liiklusteemadega sama, mida Geenius.ee tegi digiteemadega: eesmärk on tuua 100 000 inimest lugema auto- ja liiklusteemadel ning Autogeeniuse kõige kuulsam kaasautor on… Jeremy Clarkson!

2023. aastaks on see ka saavutatud, lugejaid on lausa 200 000 kuus.

Meie roll

Olime Geenius.ee programmeerinud algusest peale modulaarselt teadmisega, et lisaks tehnoloogiauudistele on plaanis hakata kajastama kõiksugu erinevaid teemasid. Autogeenius oli esimene paljudest nn kloonidest. Geeniuse lehtede disain sünnib Geenius Meedias in-house, meile on usaldatud back-end arendus WordPressi peale ja samuti kõik front-end tööd.

Leht ise

Geenius

Eesti parim tehnouudiste sait, uuestisünd WordPressi baasile

Veebileht: geenius.ee
Töö teostamise aeg:

Uus mootor tehnikasaidile

Geenius valis Antenni oma veebiarenduspartneriks ning esimese väga suure tööna ehitasime portaali uuesti üles WordPressi baasile. See tähendab, et kuigi lehe välimus jäi suures plaanis samaks, on kogu mootor selle taustal täiesti uus. Ning tegelikult on uus ka kogu front-end kood. Mahuka infoportaali uuendusena moodustas suure osa tööst ka kõigi postituste ning meediafailide migreerimine vanast sisuhaldussüsteemist.

Geeniuses jätkuvad põnevad arengud ning meie aitame neil veebis teoks saada.