en

Tehtud töö kategooria: visuaalne identiteet

Apple Apartments

Sinu peatuspaik linnamelu südames

Veebileht:appleapartments.eu
Avaldatud:

Klaar veebileht õunakorteritele

Värskele brändile Apple Apartments valmis 2016. aastal firmastiil ning veebileht. CVI kujunduses pidasime tähtsaks selgeid ja värskeid värve ning arusaadavalt suuri tekste. Tulemus peaks kõditama nii hipsterite esteetikameelt kui ka olema kenasti loetav vanemaealisele klientuurile. Projekt oli põnev, sest puutusime veebilehte arendades kokku esimest korda majutuse haldussüsteemidega (Property Management System), millega lehe koos toimima pidime panema. Samuti on lehel kasutusel makseviisina kodumaine Maksekeskus, mille panime omakorda koos toimima eelnimetatud hotellisüsteemiga.

Logo, firmastiili ning veebilehe visuaalse disaini tegi agentuur Joni Pun. Meie poolt oli kogu planeerimine ja loogika ning tehniline teostus.

apple_apartments_home

apple_apartments_laptop

apple_apartments_types

Leden

Värvikas brändikujunduse edasiarendus ja veebileht Eesti valgustitootjale

Veebileht:www.ledenlights.com
Avaldatud:

Uus ja innovaatiline

Meil oli õnn olla Leden sünni juures. Tööd alustades oli Leden veel ilma nimeta kamp spetsialiste ja entusiaste, kellel oli välja arendatud seeria tooteid, millest mõni polnud veel paberilt tootmissegi jõudnud. Protsessi käigus tellis Leden agentuurilt Fraktal oma logo ning mõned kasutusnäidised. Meie arendasime identiteeti edasi, määrates ära kindlad värvid ning laiendades logo kasutusviise. Seejärel disainisime ja arendasime kliendile veebilehe, mille käigus brändi disain veelgi täiendust sai ning omandas startupilikult mängulise ja värvilise, ent samas kvaliteedile rõhuva visuaalse keele.

Ledeni koduleht on ühendatud Pipedrive müügitarkvaraga, tänu millele saab ettevõtte müügimeeskond efektiivselt tegeleda valgustitest huvitatud klientidega ning teab neile helistades juba ette, mille vastu huvi tuntakse. Veebilehe platvorm on WordPress ning arenduseks kasutasime WordPressi kõige moodsamat arendusraamistikku Roots/Sage, mis räägib juba iseenesest lehe kõrgest tehnilisest tasemest.

Fotod kodulehel: Positive Projects
Logo ja esialgsed kasutusnäidised: Fraktal

leden_13_esileht_1 leden_13_menyy leden_13_miks leden_13_referentsid leden_13_tooted_meist_taustaga leden_13_tooteperekond

Klient räägib

Koostöö Antenniga on nauding. Nad on olnud suureks abiks meie kahe viimaste aastate suurema projektiga. Muuhulgas on nad nõus soovitama ka õigeid inimesi ja jagama kontakte aladel, kus ise ei tegutse. Ma soovitan neid kõhklemata.
Jane Karpin, Nõukogu esimehe assistent, Favor AS

RaulWalter

Aitame digitaalsel identiteedil vallutada maailma

Veebileht:www.raulwalter.com
Avaldatud:

Digitaalse isikutuvastuse lahendused

RaulWalter on digitaalse identiteediga tegelev ettevõte, mis on kogunud aastaid kogemust Eesti ID-kaardi projektiga töötades ning on partneriks valitsustele ja suurettevõtetele elektroonilise autentimise ja allkirjastamise vallas.

Antenn kujundas valitsusasutustele ja suurkorporatsioonidele suunatud äritegevusega ettevõttele funktsionaalse ja arusaadava kodulehe, mis annab RaulWalteri kompetentsidest hea ülevaate. Esimene versioon läks üles 2015. aasta alguses ning oleme lehte seoses ettevõtte äritegevuse pideva kasvuga ka pidevalt edasi arendanud. Viimane versioon 2015. aasta lõpust korreleerub RaulWalteri arenguga suuremaks ja veel kogenenumaks teenusepakkujaks.

Lisaks veebilehele kujundame RaulWalterile jooksvalt erinevaid brošüüre, esitlusi ja muid disainimaterjale.

Koduleht

rw24_updated

rw-about-us

rw-careers

Plastikkaartide kujundused

Üks selle projekti unikaalsemaid väljakutseid on olnud plastikkaartide kujundamine ettevõtte Enterprise ID toote demonstreerimiseks. Siin mõned näited kujundatud kaartidest:

rw_enterprise_id_naidiskaardid
RW-Twitter-hero

Elektroonilise identiteedi demokeskkond

Ühe meie tehniliselt keerukamana tööna üldse disainisime ja arendasime RaulWalterile keskkonna, mis võimaldab demonstreerida elektroonilise identiteedi erinevaid võimalusi ning tehnilist külge. Iga eestlane teab elektroonilise identiteedi kasutamisest nii mõndagi, sest meil on arenenud ID-kaardi ja Mobiil-ID taristu, ent ülejäänud maailmale on need kontseptsioonid veel üpriski võõrad.

rw-demoportal_start

rw-demoportal

Brošüürid ja esitlused

Oleme ettevõttele tootnud mitu brošüüri ja esitlusmaterjale. Mõned näited siin:

RW-PRS-ENTID

RW-ENTID-EN-20150706-enc

RW-ENTID-EN-20150706-grap

Nutikaitse

Särav veeb ja visuaalid turvateadlikkuse tõstmise projektile

Veebileht:www.nutikaitse.ee
Avaldatud:

Kas telefoni ekraanilukk on ikka vajalik?

Sellele ja ka muudele nutiturvalisusega seotud küsimustele saad vastuse Nutikaitse 2017 projekti kodulehelt, mille disainis ja arendas Antenn.

Kodulehe arendamise käigus rikastus ka Nutikaitse visuaalne identiteet, tekkinud elemendid panime kliendile edasiseks kasutamiseks kaasa põgusasse juhendisse. Hiljem oleme kliendile loonud PowerPointi malle ning koolitusmaterjalide põhjasid.

Nutikaitse koduleht

nutikaitse-esileht
nutikaitse-kasutajale
nutikaitse-arendajale
nutikaitse-koolitused
nutikaitse-blogi

Lihtne stiilijuhend

Kuna Nutikaitse kodulehe projekt algas vaid kerge värskendamise ideega, siis ei loonud me alguses projektile visuaalset identiteeti. Visuaalsed elemendid on inspireeritud logost ning need kujundasime tööhoos suuremaks paisunud kodulehe värskendamise projekti käigus. Nii sündis ka järgmine lihtne stiilijuhis Nutikaitse veebi- ja ekraanimaterjalide kujunduselementidega:

nutikaitse-cvi_screen