en

Tehtud töö kategooria: visuaalne identiteet

Leden

Värvikas brändikujunduse edasiarendus ja veebileht Eesti valgustitootjale

Veebileht: www.ledenlights.com
Töö teostamise aeg:

Uus ja innovaatiline

Meil oli õnn olla Leden sünni juures. Tööd alustades oli Leden veel ilma nimeta kamp spetsialiste ja entusiaste, kellel oli välja arendatud seeria tooteid, millest mõni polnud veel paberilt tootmissegi jõudnud. Protsessi käigus tellis Leden agentuurilt Fraktal oma logo ning mõned kasutusnäidised. Meie arendasime identiteeti edasi, määrates ära kindlad värvid ning laiendades logo kasutusviise. Seejärel disainisime ja arendasime kliendile veebilehe, mille käigus brändi disain veelgi täiendust sai ning omandas startupilikult mängulise ja värvilise, ent samas kvaliteedile rõhuva visuaalse keele.

Ledeni koduleht on ühendatud Pipedrive’i müügitarkvaraga, tänu millele saab ettevõtte müügimeeskond efektiivselt tegeleda valgustitest huvitatud klientidega ning teab neile helistades juba ette, mille vastu huvi tuntakse. Veebilehe platvorm on WordPress ning arenduseks kasutasime WordPressi kõige moodsamat arendusraamistikku Roots/Sage, mis räägib juba iseenesest lehe kõrgest tehnilisest tasemest.

Fotod kodulehel: Positive Projects
Logo ja esialgsed kasutusnäidised: Fraktal

leden_13_esileht_1  leden_13_miks   leden_13_tooteperekond

Klient räägib

Koostöö Antenniga on nauding. Nad on olnud suureks abiks meie kahe viimaste aastate suurema projektiga. Muuhulgas on nad nõus soovitama ka õigeid inimesi ja jagama kontakte aladel, kus ise ei tegutse. Ma soovitan neid kõhklemata.
Jane Karpin, Nõukogu esimehe assistent, Favor AS

RaulWalter

Aitame digitaalsel identiteedil vallutada maailma

Veebileht: www.raulwalter.com
Töö teostamise aeg:

Digitaalse isikutuvastuse lahendused

RaulWalter on digitaalse identiteediga tegelev ettevõte, mis on kogunud aastaid kogemust Eesti ID-kaardi projektiga töötades ning on partneriks valitsustele ja suurettevõtetele elektroonilise autentimise ja allkirjastamise vallas.

Antenn kujundas valitsusasutustele ja suurkorporatsioonidele suunatud äritegevusega ettevõttele funktsionaalse ja arusaadava kodulehe, mis annab RaulWalteri kompetentsidest hea ülevaate. Esimene versioon läks üles 2015. aasta alguses ning oleme lehte seoses ettevõtte äritegevuse pideva kasvuga ka pidevalt edasi arendanud. Viimane versioon 2015. aasta lõpust korreleerub RaulWalteri arenguga suuremaks ja veel kogenenumaks teenusepakkujaks.

Lisaks veebilehele kujundame RaulWalterile jooksvalt erinevaid brošüüre, esitlusi ja muid disainimaterjale.

Koduleht

rw24_updated

rw-about-us

rw-careers

Plastikkaartide kujundused

Üks selle projekti unikaalsemaid väljakutseid on olnud plastikkaartide kujundamine ettevõtte Enterprise ID toote demonstreerimiseks. Siin mõned näited kujundatud kaartidest:

rw_enterprise_id_naidiskaardid
RW-Twitter-hero

Elektroonilise identiteedi demokeskkond

Ühe meie tehniliselt keerukamana tööna üldse disainisime ja arendasime RaulWalterile keskkonna, mis võimaldab demonstreerida elektroonilise identiteedi erinevaid võimalusi ning tehnilist külge. Iga eestlane teab elektroonilise identiteedi kasutamisest nii mõndagi, sest meil on arenenud ID-kaardi ja Mobiil-ID taristu, ent ülejäänud maailmale on need kontseptsioonid veel üpriski võõrad.

rw-demoportal_start

rw-demoportal

Brošüürid ja esitlused

Oleme ettevõttele tootnud mitu brošüüri ja esitlusmaterjale. Mõned näited siin:

RW-PRS-ENTID

RW-ENTID-EN-20150706-enc

RW-ENTID-EN-20150706-grap