en

Meist

Kes me oleme ning kuidas me töötame?

Antenn on disainile ning digilahenduste loomisele pühendunud stuudio. Oleme butiik ning tegeleme korraga maksimaalselt 2-3 projektiga, mis tähendab väga personaalset tööd iga kliendiga.

Mida me pakume?

Meie peamiseks väljundiks on kasutajasõbralikud veebilahendused ning kena brändigraafika. Meie käe all valmivad kodulehed ja veebirakendused, kasutajaliidese (UI) disain, kasutajakogemuse (UX) disain, firmastiilid, trükised, head sisutekstid ning kenad fotod.

Loome visuaalseid ja tehnilisi süsteeme, mis aitavad meie klientidel luua tähendusrikkaid kliendisuhteid.

Loe teenustest lähemalt

Miks me seda teeme?

Antenn sündis siirast kirest hea disaini, ladusa infoesituse ja meeldivate kasutuskogemuste vastu. See on meie liikumapanevaks jõuks olnud siiani ja jääb olema ka edaspidi.

Usume, et hea disain muudab maailma paremaks kohaks. Ning oma tegevuse kontekstis panustame sellele, et disain saab väga palju kaasa aidata ettevõtete ja klientide vahel meeldivate suhete loomisel ja hoidmisel, konkurentsis eristumisel ning äriliste eesmärkide saavutamisel.

  • 4 aastat
  • 70+ projekti
  • 80+ klienti

Kuidas me töötame?

Töötame kõigi oma klientidega lähedases koostöös ning ei puhka kunagi enne, kuni oleme saavutanud parima lahenduse. Siin on meie peamised põhimõtted:

Sisu tingib vormi. Me ei võta pimesi üle malle ning töötame iga ülesande kallal sisuliselt.

Vastused ei tule kohe. Me ei koosta hinnapakkumist ilma teilt korraliku lähteülesande või põhjaliku vestluseta teiega. Me ei Esialgsed hinnangud on sageli ekslikud.

Liigume samm-sammult. Veebilehe puhul ei alusta me teile visuaalselt lummava disaini loomisest, vaid selgitame kõigepealt välja teie eesmärgid, pakume nende täitmise viisid, paneme paika funktsionaalsuse, infomahud ja paigutused ning alles seejärel jõuame detailsete visuaalsete kavanditeni.

Peame silmas teie ärihuvisid, kuid hoolitseme lõppkasutaja kui inimese eest. Töötame selle nimel, et kliendil oleks motivatsioon tuua teile teie lehel kasu (teostada teatud toiminguid, osta tooteid), aga sealjuures seisame alati ka selle eest, et teie klientidel oleks teie lehte võimalikult mugav kasutada ning turunduslik osa oleks võimalikult aus, informatiivne ja loomulik (pop-up bänner vs sisuturundusartikkel).

Meil on alati uusi ideid. Kui me oleme veendunud milleski, millel on potentsiaali teie klientide elu mugavamaks tegemisel (ja ühtlasi teie äri edendamisel), ei väsi me teile seda ideed pakkumast.

Head asjad sünnivad koostöös. Me soovime projektid läbi viia klientidega koostöös, kuulda tagasisidet ja võtta vastu põnevaid väljakutseid.

Usaldage meid. Te olete meid palganud tegema seda, mida me oskame.

Tasustage meid õiglaselt. Meie töö aitab teil kasumit teenida, investeerige ka meie tulevikku.

Klient räägib

Aastate jooksul on Antenn teinud mulle mitmeid veebiprojekte. Neil on agiilne ja konkreetne lähenemine, mis on aidanud meil jääda eelarve piiresse ning saada tulemused õigel ajal. Antenniga asjad lihtsalt liiguvad.
Mart Parve
Scroll to next section

Tiim